رزومه

 

مدیر عامل شرکت سامان سازه صلابت از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه شیراز، پس از فارغ التحصیلی و با مطالعات دقیق مهندسی و تحقیقات فنی گسترده، هنگامی که سیستم ساختمانی LSF به عنوان یک روش صنعتی نوین ساخت و ساز در کشور ناشناخته بود، به عنوان اولین فرد در جنوب کشور گام در راه مدیریت طراحی، تولید و اجرای سازه های نوین LSF نهاد. در همین راستا دو خط تولید سازه های LSF با تکنولوژی کانادایی و نیوزیلندی برای بخش صنعت استان فارس با مدیریت ایشان، نصب و راه اندازی گردید.

پس از موفقیت در مدیریت اجرایی  پروژه های متعدد LSF با کاربری های اداری، صنعتی، ویلایی، بیمارستانی، آموزشی و رضایتمندی کارفرمایان از اجرای مهندسی این سازه های نوین و بیش از ده سال سابقه مدیریت در طراحی و اجرای ساختمان های قاب فولادی سبک LSF با تأسیس شرکت تخصصی سامان سازه صلابت با موضوع طراحی و اجرای سازه های LSF و اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور و عضویت در انجمن LSF ایران، گام در اجرای تخصصی هر چه دقیقتر، مدون و مهندسی فناوری نوین LSF  و منطبق با  آئین نامه های داخلی و بین المللی نهاد.

امید است مدیریت شرکت بتواند با بکارگیری تجربه و دانش و استفاده از نیروهای کارآزموده و حرفه ای قدم مثبتی در راه اجرای ساختمان های ایمن بردارد.

لیست پروژه ها